Mipolam Concept


0.00 TL
Stok Durumu: Mevcut

Mipolam concept

MIPOLAM CONCEPTTM, kalınlık boyunca eşit bir renk sağlamak için ham karışım olarak boyanmış yönsüz tasarım rengine sahip, esnek, homojen preslenmiş, sıkıştırılmış bir levha yer kaplamasıdır. Daha iyi aşınma ve bakım kolaylığı için yüzeyi yoğun bir şekilde sıkıştırılmıştır. EASYCARETM yüzey işleminden kimyasallara ve aşınmaya karşı iyi direnç ve çizilme ve lekelenmeye karşı yüksek direnç ile yararlanır. Temizlemesi kolay. Yaşam için balmumu yok! Yoğun trafikli alanlar için uygundur.MIPOLAM CONCEPTTM, bakteriyostatik ve fungistatik tedavi sunar.

Karşılaştır


MIPOLAM CONCEPTTM, kalınlık boyunca eşit bir renk sağlamak için ham karışım olarak boyanmış yönsüz tasarım rengine sahip, esnek, homojen preslenmiş, sıkıştırılmış bir levha yer kaplamasıdır. Daha iyi aşınma ve bakım kolaylığı için yüzeyi yoğun bir şekilde sıkıştırılmıştır. EASYCARETM yüzey işleminden kimyasallara ve aşınmaya karşı iyi direnç ve çizilme ve lekelenmeye karşı yüksek direnç ile yararlanır. Temizlemesi kolay. Yaşam için balmumu yok! Yoğun trafikli alanlar için uygundur. MIPOLAM CONCEPTTM, bakteriyostatik ve fungistatik tedavi sunar.

Benzersiz ve patentli Easycare yüzey koruma kürü => kolay bakım, yüksek kimyasal dayanımı ve ömrü boyunca cila gerektirmeme özelliği

  • Yönsüz desenli 25 renk seçeneği ile dizayn çeşitliliği
  • Mat görünüme sahip modern yüzey
  • 28 gün sonra TVOC değeri < 10µg/m3 => iç hava kalitesi
mipolam concept

service Güvenli Alışveriş Garantisi 3D SECURE Sistemi ile Ödeme
service Geri İade Garantisi Geri iade koşullarını inceleyiniz
service Hızlı ve Güvenli Kargo 150 TL üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

Sepete Git